Την τελευταία του πνοή άφησε την Κυριακή ο γνωστός ηθοποιός Σπύρος Μισθός, έπειτα από πολύμηνη μάχη που έδινε με τον καρκίνο.
Την είδηση έκανε γνωστή ο Σπύρος Μπιμπίλας, μέσα από τον λογαριασμό του στο Facebook.
«Με ένα πολύ άσχημο νέο ξεκινάει η Κυριακή… Τη νύχτα έφυγε από κοντά μας ο καλός μας συνάδελφος που τόσο πολύ είχαμε δουλέψει μαζί μετά από πολύμηνη μάχη με τον καρκίνο, ο εκ των πρωταγωνιστών του Νίκου Φώσκολου. ο Σπύρος Μισθός… Πληροφορούμαστε ότι η εξόδιος ακολουθία θα γίνει στα Γιάννενα.Καλό ταξίδι Σπυράκο μας», έγραψε στην ανάρτησή του.
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Πολιτική, την Ελλάδα και τον Κόσμο, ανά πάσα στιγμή στο editorial.gr.
![](https://www.editorial.gr/wp-content/uploads/2024/03/editorial-5-2.jpg)